Fičíme na dátach

Vďaka tomu vieme, čo majú vaši klienti radi a čo sa im páči. Dokážeme presne určiť, čo chcú vidieť a po čom túžia.

Kde končia excelovské tabuľky, my len
začíname

Za roky tréningu sme nabrali kopu skúseností a neváhame ich použiť. Sme dátoví analytici, ktorí sa nikdy neprestanú vzdelávať, zlepšovať a prinášať nové riešenia pre váš biznis.

team

Ján Stareček

Managing Director

Jano je bývalý marketingový a produktový riaditeľ. Kariéru vo finančných korporáciách vymenil za zábavnejšie vody dátového startupu a svoje skúsenosti s data driven marketingom teraz odovzdáva ostatným marketérom.

team

Kristína Ujváryová

Sales Manager

Kristína je obchodníčka s pestrými skúsenosťami z digitálnych a televíznych médií, ktorá od mája poľudšťuje naše genderovo nevyvážené ZOO.

team

Štefan Pfliegel

Data analyst

Števo má 9-ročné skúsenosti s nastavovaním, analýzou a vyhodnocovaním direct marketingových kampaní pre veľké značky. Náš Power BI Guru zodpovedný za dizajn a funkcionalitu dátových produktov.
Vždy usmiaty. Teda až do chvíle, keď musí vyšliapať schody do officu.

team

Erik Petráň

Data Analyst

Študuje marketing v Dánsku a vyberá influencerov na Slovensku.
Najmladší člen tímu, ktorý už má na konte aj zopár dátových produktov.

team

Rudolf Gilánik

Data Scientist

Rudy sa 20 rokov venoval mediálnym analýzam a automatizácii dát v mediálnej agentúre, čo z neho robí jedného z najskúsenejších hráčov v odbore. Je neprimerane skromný a sám vám toto tvrdenie bude opakovane, zbytočne vyvracať.

team

Miroslav Sabo

Data Scientist

Miro skrotil Python a teraz to učí ostatných vo večernej škole. Okrem toho stiahol celý slovenský internet a uložil ho do bezpečia našej povaly na Leškovej. Expert na data mining, machine learning, umelú inteligenciu a všetky tie fancy pojmy, ktoré práve letia.

Ľubomíra Mardiaková

Ľubomíra Mardiaková

Senior PR & Strategy Consultant

Ľubka získala 1. miesto v ocenení Prokop, kategória B2B s projektom Linkedinátori zo Sporky. Je odborným garantom konferencií LinkedIn je IN a Linkedin Menu. Pravidelne školí, konzultuje a tvorí PR a LinkedIn stratégie.

Hana Jech

Hana Jech

Senior PR & Strategy Consultant

Hanka má skúsenosti s B2C aj B2B marketingom, event manažmentom, PR a s tvorbou medzinárodných aj lokálnych marketingových stratégií. Aktuálne sa zameriava na PR a tvorbu obsahu na sociálne siete.

Tony Dúbravec

Tony Dúbravec

Social Media Consultant

Tony je odchovaný na sociálnych sieťach ako používateľ, marketér, tvorca aj lektor. O digitálnom svete tvorí podcast aj newsletter. Pravidelne školí, konzultuje a mentoruje v oblasti sociálnych sietí.

Celý sixpack služieb

Patríme do vyrysovaného tímu agentúr Kreator Group, vďaka čomu vieme riešenia nielen vymyslieť, ale aj zrealizovať a vyrobiť.

socialists
dataonsteroids
leopards
starmedia
wlb

Mate otázky? Sem s nimi!Produkty, ktoré ma zaujímajú