Fičíme na dátach

Vďaka tomu vieme, čo majú vaši klienti radi a čo sa im páči. Dokážeme presne určiť, čo chcú vidieť a po čom túžia.

Kde končia excelovské tabuľky, my len
začíname

Za roky tréningu sme nabrali kopu skúseností a neváhame ich použiť. Sme dátoví analytici, ktorí sa nikdy neprestanú vzdelávať, zlepšovať a prinášať nové riešenia pre váš biznis.

team

Ján Stareček

Managing Director

Jano je bývalý marketingový a produktový riaditeľ. Kariéru vo finančných korporáciách vymenil za zábavnejšie vody dátového startupu a svoje skúsenosti s data driven marketingom teraz odovzdáva ostatným marketérom.

team

Tomáš Špányi

Business Development Manager

Tomáš je ostrieľaný biznismen s bohatými skúsenosťami z IT sektora. Poradí vám, ktoré z našich produktov najlepšie naštartujú váš marketing a predaje. A ako bonus k tomu pridá vtip celkom zadarmo.

team

Kristína Ujváryová

Sales Manager

Kristína je obchodníčka s pestrými skúsenosťami z digitálnych a televíznych médií, ktorá od mája poľudšťuje naše genderovo nevyvážené ZOO.

team

Dalibor Bobok

Head of Product & Data Analyses

Dalibor 2 roky viedol dátové oddelenie social housing company v Birminghame, kde pomáhal nájsť domov tisíckam ľudí. Dnes pomáha klientom nájsť cestu k efektívnejšiemu marketingu a vyšším predajom. Keď s ním začnete diskutovať o politike, už sa nezastaví.

team

Jakub Maruniak

Data Analyst

Jakub 2 roky analyzoval fraudy v banke, kým zistil, že marketingové dáta sú oveľa väčšia zábava. Dnes sa aktívne podieľa na vývoji nových produktov a riadi úderku našich
Data Asistentov.

team

Štefan Pfliegel

Data analyst

Števo má 9-ročné skúsenosti s nastavovaním, analýzou a vyhodnocovaním direct marketingových kampaní pre veľké značky. Náš Power BI Guru zodpovedný za dizajn a funkcionalitu dátových produktov.
Vždy usmiaty. Teda až do chvíle, keď musí vyšliapať schody do officu.

team

Erik Petráň

Data Analyst

Študuje marketing v Dánsku a vyberá influencerov na Slovensku.
Najmladší člen tímu, ktorý už má na konte aj zopár dátových produktov.

team

Rudolf Gilánik

Data Scientist

Rudy sa 20 rokov venoval mediálnym analýzam a automatizácii dát v mediálnej agentúre, čo z neho robí jedného z najskúsenejších hráčov v odbore. Je neprimerane skromný a sám vám toto tvrdenie bude opakovane, zbytočne vyvracať.

team

Miroslav Sabo

Data Scientist

Miro skrotil Python a teraz to učí ostatných vo večernej škole. Okrem toho stiahol celý slovenský internet a uložil ho do bezpečia našej povaly na Leškovej. Expert na data mining, machine learning, umelú inteligenciu a všetky tie fancy pojmy, ktoré práve letia.

Celý sixpack služieb

Patríme do vyrysovaného tímu agentúr Kreator Group, vďaka čomu vieme riešenia nielen vymyslieť, ale aj zrealizovať a vyrobiť.

socialists
dataonsteroids
leopards
starmedia
wlb

Máte otázky?
Sem s nimi!Produkty, ktoré ma zaujímajú